Õppetöö Keila Koolis

Reedel, 8. jaanuaril, kogunes erakorraliseks nõupidamiseks Keila Kooli juhtkond koos koolipidaja Keila linnaga ning võeti vastu järgmised otsused:

• Alates esmaspäevast, 11. jaanuarist, alustavad kontaktõppega Keila Kooli 9. klasside ja 12. klasside õpilased.
  • Keila Kooli 1.- 8. klasside  ja 10.-11. klasside õpilased jätkavad järgmisel nädalal distantsõppel.

Kontaktõppes osalejad

• Kõik õpilased ja õpetajad peavad kooli siseruumides kandma maske.
  • Kontaktõppes osalevad õpilased saavad koolis süüa sooja lõunat.
  • Väiksemategi haigustunnustega (nohu, pea/kurguvalu, köha) palume kooli mitte tulla ning pöörduda koheselt enda perearsti poole.
  • Kui keegi perest ootab COVID-19 analüüsi vastust, siis palume õpilasel sellel ajal mitte kooli tulla vaid püsida kodus.
  • Kui pereliige saab positiivse vastuse, siis tuleb sellest koheselt teavitada kooli ning järgida kõiki Terviseameti poolt kehtestatud nõudeid (eneseisolatsioon).

Distantsõppes osalejad

• Selleks, et hoida meie kõikide tervist, vähendada riske ja nakatumisvõimalusi, jätkavad 1.- 8. klasside õpilased ja 10.-11. klasside õpilased  kuni 17. jaanuarini distantsõppel.
  • Toidupakid saavad need, kes on selleks juba varasemalt soovi avaldanud. Info pakkide kättesaamise kohta jagatakse järgmise nädala jooksul.
  •  Kes soovib toidupaki saamisega liituda või pakist loobuda, palume kiiresti ühendust võtta toitlustajaga: pargi- ja loodemaja paikse.ketas@hot.ee; põhjamaja kool@holeinone.ee

Huvitegevus

Vastavalt EV korraldusele on kuni 17. jaanuarini 2021 sisetingimustes keelatud noorsootöö, huvitegevus ja huviharidus, täienduskoolitused.
Tegevusi võib läbi viia üksnes veebi vahendusel (distantsõpe).
Välitingimustes võib juhendaja viia tegevusi läbi kuni 10-liikmelistes rühmades.

Uue info edastame reedel, 15. jaanuaril.

Oleme rahulikud ja püsime terved!